2012. február 23., csütörtök

Borsóevés -mosogatás, kinek mi megy:)

Ma borsófőzelék volt ebédre. Veronka( 13hónapos) ügyesen ült a székében, jobb kezében kanál. Fél perces csendet és tanulmányozási szakaszt követően Verka bal keze mutató és hüvelyk ujját használva csodálatos csippentőfogással egyenként kezdte el enni a borsókat. Minden szép szemet külön-külön szemügyre vett, mielőtt csőrébe tömte volna. Hosszú ebéd volt, de csodás.:)Az íre pont akkor került, amikor borsóval tele pofival elgondolkodva a távolba nézett és... hatalmasat tüsszentett...:)
Drága nagylányom (26 hónapos) legújabb kedvenc időtöltése a mosogatás. :) Igen . Napi többszöri mosogatás... Az életkori adottságai miatt természetesen ez úgy néz ki, hogy kér engem, hogy mosogassak és ő segít- ül az székében, megfürdik a mosogatóvízben, és elárasztja a konyhát, mellesleg pedig kisikál pár tálkát. Napi többször, kell, különben nagyon csúnyán néz...:) Önvizsgálatot tettem. Vajon ez a gyerekcse ezt látja? Vajon túl sokat törődön a háztartással...(hahaha)? :) De asszem ez csak kétévesek természetes érdeklődése. Bízom benne, hogy ez sem tart örökké!:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése