Bogicsek egyik este szólt, mint máskor is, hogy bilizni szeretne. Nosza, hát ennek semmi akadálya! Elő a bilit sebesen. Le a nacit, harisnyár, bugyit- ami még mindig száraz!:)- és csüccs a bilire. Ücsörög az én lányom egy ideig, de látom a szemén, hogy valamiért nem teljes az élmény. Egyszer csak felpattan, be a fürdőszobába, és kezében már hozza is, a kincset, amivel teljes lesz a kép, mert, hogy látta, tudta, hogy aközben, amit tenni vágyik, ezt kell kézben tartani, hiszen a papa is mindig így teszi.
Bogikám ült a bilin a szoba közepén és teljes komolysággal és átéléssel olvasta a History című magazin ehavi számát. Mert a papa is így szokta.:)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése