Olyan jól esett megosztani pár gondolatomat, pár aranyos storyt a babákról, hogy eldöntöttem rendszeresen, vagyis legalább is gyakrabban fogok írni! Teljesen felvillanyozott, hogy a mosogatás közben fejemben megszületett szösszeneteket leírhattam a facebookon és sokan lájkolták. Lelkesítő! Máris kevésbé érzem magam egyedül itt falun. :) Most nem állhatok ellen a tejbegrízbajuszos Bogcsának! Mennem kell fürdetni!
Hajrá!:)
VálaszTörlés